ga terug naar projectenoverzicht

Eikenhouten binten in Bemmel

Op ongeveer een uur rijden van onze bespreekruimte in Zwolle ligt een van onze meest spectaculaire projecten. Het betreft een grote aanbouw in het verlengde van een schattige oude woning. Architect Keke d’Ancona ontwierp, naar wens van de opdrachtgevers, samen met de aannemer robuusteiken.nl een eikenhouten draagconstructie, die dezelfde hoofdvorm heeft als het bestaande huis.

De gevelafwerking is uitgevoerd in zink, dat een moderne uitstraling heeft en meteen een prachtig contrast vormt met de warme binnenzijde van de aanbouw.

 

Project: 15321
Jaar: 2015
Locatie: Bemmel
Omschrijving: Aanbouw moderne vormgeving door architect Keke d'Ancona
Werkzaamheden: definitief ontwerp, voorlopig ontwerp

 

moderne-aanbouw-architect-768x525-1-kr

De glazen achtergevel opent zich naar de tuin en haalt het groen als het ware naar binnen. 

moderne-aanbouw-architect-768x1152-1-kr

Het interieur van deze woningvergroting kenmerkt zich dan ook door een mooie combinatie van een moderne vormgeving en een klassieke draagconstructie.

moderne-aanbouw-architect-768x1152-2-kr
aanbouw-flexibel-en-modern-voorgevel
Flexibele en moderne aanbouw

In Wergea gelegen in Friesland, hebben wij deze moderne en flexibel te gebruiken aanbouw ontworpen. De aanbouw biedt naast de extra ruimte; opbergruimte, vergrootte studeerkamer en een extra zithoek, een beschut hoekje in de tuin ter bescherming tegen de harde Friese winden. Hiertoe zijn flexibele houten schermen geïntroduceerd die bescherming bieden tegen zon en wind. Bij de zithoek is er de mogelijkheid om bij het openschuiven van deze houten schermen bijna de gehele gevel te openen. Hierdoor kan deze hoek gebruikt worden als fijne beschutte buitenruimte in de zomer, maar ook als extra binnenruimte in de winter. 

ga naar project
Boerderij Hasseloo in Lochem

Gelegen in de bosrijke omgeving tussen Enschede en Zwolle ligt boerderij ‘Hasseloo’. Onze opdrachtgever heeft in dit project het grootste deel van de planvorming voor zijn rekening genomen. Wij hebben hem geassisteerd met het maken van de tekeningen voor de omgevingsvergunning voor het transformeren van de stallen naar woonruimte. Hiertoe hebben wij de gehele boerderij nauwkeurig ingemeten en uitgetekend. 

ga naar project
exterieur-opgebouwd-kantoorgebouw
Kantoorgebouw opgebouwd

Het hergebruik ontwerp voor het Bischoff-gebouw te Hengelo is een combinatie van oud en nieuw. Het bestaande gebouw is gedeeltelijk gestript, opengewerkt en uitgebreid met een nieuwe bovenwereld. 

ga naar project